Vstup do programu

Zapomněli jste heslo?

Bayer "Partner Vašeho profesionálního růstu"

Zakladatelem, správcem a provozovatelem BayExpert je Bayer s. r. o., divize Crop Science. Hlavním cílem založení BayExpert je intenzivní výměna praktických zkušeností a nejnovějších informací souvisejících s ochranou rostlin, podpora profesního růstu a zlepšení pracovních podmínek členů klubu.

Prostřednictvím členství v BayExpert společnost Bayer, divize Crop Science nabízí specialistům na ochranu rostlin novou kvalitativní úroveň dlouhodobé oboustranně výhodné odborné spolupráce s cílem zajistit vysoce účelné a zároveň bezpečné používání přípravků na ochranu rostlin. Sumarizace odborných informací o účinnosti přípravků v různých klimatických a půdních podmínkách správci klubu umožňuje adaptaci jeho globálních řešení na specifické požadavky různých regionů České republiky. Produktový Stewardship, jako přirozená součást aktivit realizovaných v rámci BayExpert, zaručuje správné používání přípravků a dodržování doporučených dávek a aplikačních termínů, což umožňuje vysokou efektivnost každého ochranářského zásahu při zachování maximální bezpečnosti pro jednotlivé složky životního prostředí. Optimalizovaná aplikace současně chrání samotné přípravky před vznikem rezistence a zajišťuje tak dlouhodobý life cycle management produktů z portfolia správce klubu. Členové klubu jsou přednostně informováni o vývoji nových přípravků a o stavu registračních pokusů. Správce klubu pravidelně organizuje odborné a informační akce s garantovanou účastí pro členy BayExpert. Prostřednictvím svých regionálních zástupců správce klubu zajišťuje členům klubu exkluzivní informační servis a odborné poradenství.

Poskytováním odborných informací a profesionálních služeb členové BayExpert přispívají k rozvoji společnosti Bayer, divize Crop Science, která získané informace sumarizuje a používá výhradně pro potřeby průzkumu trhu a na podporu svých obchodních a marketingových aktivit. Společnost Bayer se zavazuje, že zajistí ochranu osobních údajů členů klubu ve smyslu obecně závazných právních předpisů.

Detailní informace o obecných podmínkách členství v BayExpert jsou dostupné u regionálních zástupců Crop Science resp. přímo v sídle společnosti: Bayer s.r.o., divize Crop Science, Siemensova 2717/4, 155 80, Praha 5.

 Přihláška BayExpert

 Přihláška BayExpert - nezávislý konzultant

 Souhlas - nezávislý konzultant

 Osobní dotazník BayExpert

Respektujeme vaše soukromí
BayExpert CZ potřebuje Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimojiné mohl ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko Přijmout vše.
Přijmout vše
Souhlas můžete odmítnout zde.